“O bir k*rve, r*bt ku ti kesh”/ Nëna e Beatrix ofendon rëndë ndjekësin (FOTO)

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj ka një muaj që po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Por, që nga momenti i puthjes së tyre, fansat u ndanë në dy grupe, atë të Borës dhe Beatrixit, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Por, këto komente negative që po bëhen ndaj Beatrix Ramosajt, nëna e saj duket se po i përjeton mjaft keq, saqë reagimet e saj në rrjete sociale kanë qenë të shpeshta.

Ajo i është kthyer keq një ndjekësi në Instagram, duke e sharë shumë rëndë, pasi sipas saj i kishin ofenduar vajzën për lidhjen e saj me Donaldin

Baby Boo