NUSJA GJEN BURRIN E VDEKUR VETËM DISA ORË PAS DASMËS

Një ngjarje tragjike ka tronditur mbarë opinionin publik pasi një nuse ka gjetur dhëndrrin të vdekur vetëm disa orë pas dasmës në Linton, në West Yorkshire.

Disa orë pas dasmës 37-vjeçari Danny Emsley u ngjit në dhomën e hotelit ku bënë ceremoninë ndërsa nusja e tij 35-vjeçare Clare, qëndroi të festojë me familjen dhe miqtë.

Danny u ngjit në dhomë rreth orës 11:30, por kur Clare shkoi në dhomë rreth orës 1.30 e gjeti bashkëshortin të pajetë.

Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së 37-vjeçarit ndërsa policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Baby Boo