Numri i të infektuarve rritet në Bogovinë, ja sa prej tyre janë me Koronavirus!

Në komunën e Bogovinës numri i të infektuarve me koronavirus ka shkuar në 7 persona, ndërkaq gjat ditës së sotme janë regjistruar 3 raste të reja./Tv Koha

Baby Boo

Ndërsa prej ditës së sotme Televizioni Koha mëson se 156 persona do të qëndrojn në izolim shtëpiak për shkak të dyshimit se kanë pasur kontakte me të infektuarit, edhe gjat ditës së sotme do të meren kontakte të reja dhe do të shihet se nëse do të duhet të izolohen edhe persona tjerë që eventualisht kanë pasur kontakte me të infektuarit.

Siç mëson Televizioni Koha njëri nga të infektuarit në Bogovinë është mjek. /Tv Koha/