Nuk po i zgjasin lidhjet shumë/ Pas ndarjes nga Arsimi, Ana ka një pyetje provokuese për të!


Ana Lleshi dhe Arsimi kanë qenë në një lidhje dashurie me të cilën dukej se kishin një raport të shkëlqyeshëm.
E gjithë kjo histori ka marrë fund pasi Ana në një emision konfirmoj ndarjen e tyre, shkruan Indeksonline.

Baby Boo

“Kam qenë dhe e kam pranuar disi, jo plotësisht. Ka qenë njohje më shume. Ka qenë diçka midis nesh, por nuk është më”, u shpreh Ana.
Menjëherë pas kësaj deklarate ajo publikoi disa imazhe atraktive duke shkruar: Kur për mua të pyet bota, a të vjen keq që s’jam e jotja?”, shkroi ish konkurrentja, i cili është një ‘diss’ dedikuar ish të dashurit.

https://www.instagram.com/_callmebeba_/?utm_source=ig_embed