Nuk përmbahet Dafina Zeqiri, e kap për gjoksi aktoren Arta Nitajn!

Dafina Zeqiri publikon pamje nga videoklipi me i ri që pritet të lanësohet se fundmi.
Që muajt e fundit kanë qenë te Dafina Zeqirit, ajo është e sigurt, por që siç duket ajo nuk e ka ndërmend të ndalet.
Së fundi Dafi është duke punuar në projektin e saj më të ri të cilin do ta publikoj së shpejti.

Mirëpo ajo çfarë ka marrë vëmendje është pjesëmarrja e aktores se njohur kosovare, Arta Nitaj në klipin e Dafinës.

Në fotot e fundit të publikuara, Dafina dhe Arta shfaqen me lëvizje provokative pranë njëra-tjetrës.
Këto pamje na bëjnë të kuptojmë që ky projekt do të jetë një hit shumë i nxehtë.

Baby Boo