Nuk ndalet Shqipja, nxjerr regjistrime, biseda të konkurrentëve të Përputhen


Shqipja nuk ka ndërmend të ndalet pas përjashtimit nga “Përputhen”, duke marrë vëmendjen me deklaratat e bujshme që bën.
Së fundmi në një intervistë për “Prive”, ish-konkurrentja insistoi se në foton e publikuar pak kohë më parë është vërtet Tea dhe Andi.

Për këtë të fundit, ajo deklaroi se është takuar edhe jashtë programit.
Shqipja tha se ka regjistrime, biseda të konkurrentëve dhe do t’i publikojë javën tjetër.

Baby Boo