Nuk do besoni sa fakultete i ka përfunduar Adelina Tahiri

Njihet më shumë për bukurinë dhe talentin në muzikë, është fjala për këngëtaren Adelina Tahiri. Por Adelina në një emision së fundmi ka treguar se ajo është e shkolluar. Ishte e re kur filloi lidhjen me avokatin maqedonas disa vite më të jetër se ajo, ndërsa thotë se ai e inspiroi për të vazhduar shkollimin.

”Unë nuk kam dashur asnjëherë që të bie në sy me këtë pjesë, unë jam modeste edhe pse njerëzit mendojnë që nuk jam.
Sigurisht që ka bërë shumë pjesë edhe burri sepse burri është shumë i shkolluar dhe deshte s’deshte kur ai është shumë i shkolluar më ka inspiruar për shkollë. Unë kam mbaruar dy fakultete kam dhe master dhe tash në tetor kam regjistruar edhe doktoraturen” ka treguar ajo. Pra jo vetëm e bukur por edhe e menqur apo jo?/InfoKosova/

Baby Boo