Noizy ‘tranohet’ në skenë duke kërcyer, rrëzohet mbi publikun

Noizy është përballur me një moment të sikletshëm në një nga koncertet e tij të fundit.
Reperi i njohur humbi kontrollin gjersa po interpretonte në skenë dhe u rrëzua mbi turmën që po e ndiqte.

Baby Boo

I menjëhershëm ishte reagimi i sigurimit, të cilët kapën shpejt reperin dhe e kthyen në skenë.
Ndryshe, artisti sapo ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor në bashkëpunim me Dhurata Dorën, ku morën mijëra klikime.