Në ditën kur u bë nënë, Arbenita humb babain nga COVID-19

Sot u bë i ditur lajmi se Arbenita dhe Fero janë bërë prindër për herë të parë.E në po të njëjtën ditë, Arbenita është goditur nga një tr*agjedi familjare.

Baby Boo

Ajo ka humbur babain nga COVID-19.

Lajmin e ka bërë të ditur motra e Arbenitës, përmes një postimi në Facebook.

Prej ditësh, babai i modeles ka qenë në përballje me virusin në qendrat e trajtimit në Maqedoninë e Veriut, aty ku situata epidemiologjike vazhdon të jetë shumë e rëndë.

Ngushëllime familjes!