fbpx

Njihuni me njeriun që imiton 100 personazhe në 4 minuta

Brian Hull është imituesi i cili arrin të imitojë 100 karaktere të ndryshme, që janë pjesë e personazheve të filmave të animuar artistik dhe personazheve të famshëm.

Ai ka arritur që këto imitime ti bëjë vetëm në një kohë të shkurtër.

Përmes videos ju do të shikoni se si ai realizon imitimin me zë dhe në të majtë të tij do të identifikoni dhe personazhin që ai po bën.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.