Njerëz të lig: Dy të rinj mitrovicas djegin të gjallë një këlysh dhe shkrihen së qeshuri

Një veprim i turpshëm ka ndodhur nga dy të rinj mitrovicas, veprim i cili edhe është xhiruar me telefon.

Baby Boo

Në video e cila është shpërndarë në rrjetet sociale, shihet se si dy të rinj i vënë flakën një qenushi, i cili nga tmerri ikën me vrap, shkruan Reporteri.net.

Për më tepër ata e incizojnë qenushin derisa ikën, dhe dëgjohen duke qeshur me veprimin e tyre, pa dyshim të turpshëm.