Një shqiptar ekzekutohet me plumb në kokë në Greqi


Një shqiptar është ekzekutuar me dy plumba mbrëmjen e sotme në qendër të Athinës.
Ngjarja sipas mediave greke ka ndodhur në qendër të kryeqytetit, në zonën e Agios Panteleimon në Agios Pavlos në rrugën Kritis, raporton abcnews.

Shqiptari ishte në kafe në momentin që është qëlluar me dy plumba në kokë dhe bark në një atentat mafioz.
Pavarësisht se u transportua në spital me shpejtësi, shqiptari ndërroi jetë.