Një limuzinë si e Putinit, shfaqet për herë të parë “bisha” e re ruse FOTO

Një markë ruse makinash ka prezantuar një version luksoz të limuzinës 300-milionë dollarëshe të Vladimir Putinit.

Limuzina është antiplumb dhe nuk dëmtohet as nga eksplozivët.

Mediat ruse shkruajnë se kjo makinë është realizuar sipas udhëzimeve të Putinit. Mjeti Aurus, i shfaqur për herë të parë në Ekspozitën e Makinave në Moskë, quhet Senat dhe ka për qëllim që të tërheqë oligarkët rusë, të cilët për momentin blejnë RollsRoyce.

Baby Boo