Një i vdekur nga ak*sidenti në rrugën Shtip-Shkup

Një ak*sident i rëndë trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Shtip-Shkup, para fshatit Konjarë. Një makinë është rrokullisur duke lënë të vd*ekur në vendngjarje një person dhe një tjetër të pl*agosur. Nga Ministria e Punëve të Brendshme thonë se ak*sidenti ka ndodhur rreth orës 16:50, ku një makinë e tipit Nissan me targa të Shkupit është përmbysur. Personi i lënduar është transferuar në Qendrën Klinike Nënë Tereza në Shkup. MPB njofton se gjatë ditës së nesërme do të japin më tepër detaje në lidhje me rastin.

Baby Boo
Restorant Lumare