fbpx

Një i dënuar ka sulmuar një polic në Idrizovës

Dje në ora 13.40 është lajmëruar në polici se në burgun e Idrizovës, gjatë kryerjes së shërbimeve në repartin ambulant, polici Gj.D.(33) është sulmuar fizikisht nga i burgosuri S.A.(33).

Gj.D. iu është dhënë ndihmë mjekësore në kompleksin e klinikave “Nënë Tereza”.

Po punohet për zbardhjen e rastit.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.