Një e vdekur dhe një e lënduar pas një vetaksidenti në magjistalen Prishtinë-Ferizaj


Sot në orët e hershme të mëngjesit ka ndodhur një vetaksident në magjistralen Prishtine- Ferizaj.
Si pasojë e këtij vetaksidenti një person ka humbur jetën, ndërsa një tjetër është lënduar.

Këtë për “Indeksonline”, e ka konfirmuar Agron Borovci, zëdhënës i Policisë për Rajonin e Prishtinë.
Ndërsa në fotot e siguruara nga “Indeksonline”, shihet vetura që është futur në lokalin e KFC-së.