Nikolla Poposki infektohet me koronavirus


Ish-Ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Poposki njoftoi sonte se është pozitiv për koronavirusin.

Ai lajmin e konfimoi përmes profilit të tij në Facebook.

“Kam marrë rezultat pozitiv në testin për COVID. Jam mirë dhe nuk kam asnjë simptomë. Ne nuk duhet të nënvlerësojmë epideminë”, shkruan Popovski./Telegrafi/

Baby Boo