Nicky Minaj ndan historinë e kushëririt: “Bëri vaksinën dhe u bë impotent, e la gruaja”


Reperja me famë botërore Nicki Minaj ka treguar tha se duhej të vaksinohej ose ndryshe nuk do mund të shkonte në Met Gala. Teksa mori kohë për t’ju përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në ‘Twitter’, reperja tregoi se është me Covid pasi e mori teksa xhironte një videoklip dhe po bëhej gati për të qënë pjesmarrëse në ‘Met Gala’. Ajo shprehet e dytëzuar nëse do ta bëjë vaksinën apo jo.

Më tej ajo ka treguar dhe historinë e kushëririt të saj, shoku i të cilit mori vaksinën e ditë më pas u bë impotent.

‘Kushëriri im në Trinidad nuk do të marrë vaksinën pasi shoku i tij e mori atë dhe u bë i pafuqishëm. Testikujt e tij u ënjtën. Miku i tij ishte javë larg martesës, tani vajza e anuloi dasmën. Pra, thjesht lutuni dhe sigurohuni që jeni të kënaqur me vendimin tuaj’- tha reperja.