Ngritet kallëzim penal ndaj 36-vjeçares nga Livadhia e Strugës, kishte sulmuar me sende të mprehta ish-bashkëshortin


Departamentin për Punë të Brendshme Strugë ka paraqitur kallëzim penal kundër A.R.(36) nga fshati Livadhi i Strugës për shkak të ekzistimit të të dyshimit për veprën penale “lëndim trupor gjatë dhunës në familje”.

Më datë 04.01.2024, e akuzuara ka sulmuar fizikisht ish-bashkëshortin e saj në shtëpinë e tij dhe ka tentuar ta lëndojë me sende të mprehta, njofton policia.Pa Censurë

Baby Boo