Ngjarje e tmerrshme/ Burri nga Haraçina masakron me thikë gruan e tij

Para disa orëve një ngjarje e rëndë ka tronditur Haraçinën, ku burri 40 vjeçar ka masakruar me thikë gruan e tij 36 vjeçare, njofton Pa Censurë.

Baby Boo

Bëhet fjalë për 40 vjeçarin A.B. i cili për opinionin u bë i njohur që kur u paraqit në mediume se pranoi donacion nga shoqata e bamirësisë “Dora e Mëshirës”.

E ndjera tani më ishte nënë e 7 fëmijëve, policia ka dale në vendngjarje dhe po heton rastin!

Për detaje do ju njoftojmë në vazhdim!/Pa Censure