Ngjarje e rëndë sot në Durrës, një person hudhet nga pallati

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Durrës pak para mesnate.

Baby Boo

Një person i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike duke u hedhur nga pallati në lagjen 1 te shëtitorja “Taulantia”.

Sakaq, identiteti dhe motivet që e kanë shtyrë drejt aktit fatal nuk dihen ende.

Policia dhe autoambulanca kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të saj.