Nga burgu në La Liga!

Portugezi Ruben Samedo ka zyrtarizuar këtë të enjte transferimin te skuadra e Hueskas.

Baby Boo
Më 13 korrik të muajit të kaluar, ai u lirua nga paraburgimi, duke qëndruar aty për 142 ditësh, pas akuzave për tentativë vrasje, kërcënime, armë pa leje dhe grabitje me dhunë, të cilat më pas rezultuan të pavërteta.

Semedo u transferua verën e kaluar te Villarreali nga Sporting de Portugal, për shumën e 15 milionë eurove.

Restorant Lumare