Neymar shpërtheu në lot!

Neymar shpërtheu në lot pasi arriti që ta shënonte golin e dytë kundër Kosta Rikës,në një ndeshje tejet të vështirë për Brazilin.

Të gjithë pyeten veten  se pse Neymar u tregua aq i lig dhe nuk i ndali lotët. Por, ai kishte emocione sepse është bërë golashënuesi i tretë më i mirë i Brazilit me 56 gola .

Në fakt Neymar pritet të jetë futbollisti më i suksesshëm në këtë garë të madhe futbollsitike./ORAinfo

Baby Boo