Nesër në RTVM duel televiziv Zaev – Mickovski


Përballja e parë publike ndërmjet liderëve të LSDM-së dhe OBRM-PDUKM-së, respektivisht, Zoran Zaev dhe Hristijan Mickoski do të ndodhë në ditën e nesërme, përcjell Fakte.

Në ora 20:00 në Radio-Televizionin e Maqedonisë, programi i parë, do të mbahet përballja e shumëpritur.

Një përballje të këtillë e kërkoi vetë lideri i OBRM-PDUKM-së, Mickoski, kërkesë e cila u pranua nga Zoran Zaevi./Telegrafi

Baby Boo