Nëna vr*et 3 fëmijët e më pas vetëv*ritet

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin Mario në Virginia të SHBA’së, ku policia ka gjetur në një banesë trupat e pajetë të tre fëmijëve të mitur dhe nënën së tyre.

Baby Shop Charli Baby Boo

Nga hetimet paraprake dyshohet se nëna ka vr*arë fëmijët 3 vjeç, 10 vjeç dhe atë 6 muajsh dhe më pas është vetëv*rarë.
Mësohet se fëmija tjetër 6 vjeçar i familjes është larguar me shpejtësi pa u lënduar dhe policia shpreson të krijojë një tablo më të qartë të ngjarjes makabre nga dëshmia e tij.

Restorant Lumare