Ndodhë në Gjakovë, mashkulli ngacmon mashkullin

jatë ditës djeshme në Gjakovë është arrestuar një mashkull kosovar.

Baby Boo

Kjo pasi ky i fundit pas një mosmarrëveshje të mëhershme kishte ngacmuar dhe shqetësuar një mashkull tjetër.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./Indeksonline/