Ndodh në Tiranë, nëna rrëmben djalin mitur dhe ikën nga shtëpia, bashkëshorti e denoncon

Një nënë 35-vjeçare nga Tirana ka marrë djalin e saj të mitur dhe është larguar nga shtëpia. Ndërsa bashkëshorti ka bërë kallëzimin në polici.

Sakaq policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Më datë 31. 07. 2018, shtetasi L. S., vjeç 38, banues në Tiranë, kallëzon se më datë 27. 07. 2018, është larguar nga banesa bashkëshortja M. S., vjeçe 35, së bashku me djalin e mitur. Po punohet për gjetjen e saj. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë.

Baby Boo