Ndjekësit të bindur se dhuratën romantike ia bëri Capital T, shp*ërthen Adrola: “Mi*zori…”

Së fundmi Adrola ka publikuar në rrjete sociale një foto romantike gjatë një darke buzë detit, ku shihet me një buqetë me trëndafila në duar. Modelja bukuroshe është surprizuar nga njeriu i saj i zemrës, për të cilin të gjithë janë të bindur se është Capitali.

Baby Boo

Ndjekësit kanë shp*ërthyer menjëherë në komente, duke përmendur emrin e reperit dhe duke e përgëzuar për surprizën romantike.

Por si duket këto fjalë edhe lajme kanë nervozuar modelen e njohur pasi përmes një postimi ajo shkruan:
”Qentë le të lehin, karvani ecën përpara! Qenie mi*zore!”, përfundon Adrola duke lënë të kuptojmë se është mërzitur nga fjalët e personave.


Restorant Lumare