Ndeshje e rëndë në fshatin Sllatinë, ka të lënduar

Sapo ka ndodhur një ndeshje e rëndë rrugës në fshatin Sllatinë, ku vetura ka përplasur një person të moshuar të cilin e ka lënë me pasoja të rënda.

Baby Boo

I lënduari është dërguar me ambulancë në Spitalin e Tetovës, teksa në vendngjarje kanë dalur Zjarrfikësit dhe policia të cilët po mundohen të pastrojnë rastin.