Ndahet nga jeta djali 18 vjeçar, babai nga Hasanbegu ju rënqeth me dedikimin e tij

Sot pas një sëmundje të rëndë është ndarë nga jeta i riu 28 vjeçar, Lulzim Idrizi nga Hasanbegu i Shkupit.

Baby Boo

Babai i tij, Isa Idrizi ka bërë ndë dedikim shumë prekës për djalin e tij duke e lutur Zotin që takimi i tyre të jetë në xhennet.

“O Allah ti ma dhurove djalin para 18 vjetve e sot Ti ma more djalin në lule të rinis. Allahu te shpërbleft me Xhennetin Firdaus.

O Djali im nesër dot vorrosim në varrezat e Hasanbegut, ku të gjith ne;
Familjar dhe shoqeri do ta japim lamtumiren e fundit.

Biri im,sa shum u munduam bashkarisht u ballafaquam me sëmundjen tënde bëm çmos por ja që caktimi nuk esht i yni. Mirupafshim ne Xhennet,me lejen e Allahut” ka thënë në dedikimin e tij Isa Idrizi.

 

Restorant Lumare