Murinjo rrezikon shkarkimin, Zidan mbërrin në Londër


Zhose Murinjo është duke u rrezikuar seriozisht për t’u shkarkuar nga stoli i “djajve të kuq”. Mançester Junajtid është kapur nga një krizë e cila u thellua edhe më shumë kur klubi i drejtuar nga Murinjo u eliminua nga skuadra e Derbit.

Por ajo që ra në sy ishte dhe mosaktivizimi i mesfushori Pol Pogba për shkak të deklaratave që kishte bërë kundër portugezit. Por ajo që bëjnë me dije mediat britanike është se stolin e “djajve të kuq” mund ta marrë Zinedin Zidan i cili së fundmi është parë të jetë në Londër. Ndoshta duke pritur telefonatën e drejtuesve të Junajtid.

Baby Boo