Muhamed Zeqiri komenton dënimin e Gruevskit me dy vite burg: T’u shtofshin! (Foto)

Nënkryetari dhe deputeti i LSDM-së, Muhamed Zeqiri, ka komentuar vendimin e gjykatës për dënimin e ish kryeministrit Nikolla Gruevski, shkruan Gazeta Lajm.
“Dy vite burg për Gruevskin! U shtofshin”, ka shkruar Zeqiri në Facebook.

Baby Boo