Muhamed Zeqiri del pozitiv me Covid-19 së bashku me bashkëshorten dhe vajzen 3 muajshe


Deputeti Muhamed Zeqiri, ka njoftuar në rrjetet sociale se ka dal pozitiv nga testi i bërë për Coviid 19.

Gjithashtu e infektuar është edhe bashkëshortja e tij Bisera Jordanovska dhe vajza e tyre 3 muajshe.

Ja postimi i tij i plotë në Facebook:

Baby Boo