Mozzik poston foto me djalin e Kadri Veselit: Dielli do të lind përsëri

Mozzik u takua me djalin e Kadri Veselit.
Reperi Mozzik ka ndarë me ndjekësit një fotografi në llogarinë e tij në Facebook, ku u shfaq krah djalit të ish-kryeparlamentarit, Kadri Veseli.

Baby Boo

Artisti, në mbishkrimin që ia la fotografisë me Klestorin, kishte një mesazh lidhur me Veselin, i cili aktualisht gjendet në Hagë.
“Dielli do të lind përsëri
Ju përshëndesim me Klestorin gjithëve !”, ka shkruar ai.
Ndryshe, reperi Mozzik kohë pas kohe ka publikuar fotografi bashkë me Kadri Veselin dhe e shprehu përkrahjen për të.