Motra e spitalit privat në Prishtinë godet foshnjën e posalindur [Foto-Video]


Fisnik Bujupi, një qytetarë ka raportuar një rast në polici  ku thotë se foshnja e tij e posalindur është maltretuar nga spitali  privat “Lindja” në Prishtinë.

Ai përmes një shkrimi në rrjetin social në “Facebook” ka thënë se pretendon se motra e spitalit e cila quhet, Shukrane B. Maloku ka goditur me shuplak në fytyrë vajzën e tij.

Bujupi iu ka bërë thirrje institucioneve që të vendosin kamera në vendin ku qëndrojnë dhe pastrohen foshnjet e posalindura.

Sipas tij, në këtë spital nuk ka kamera të vendosura.

PER VIDEO KLIKO KETU

 

 

Baby Boo