Moti sot

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell, vranësira mesatare dhe erë të përforcuar veriperëndimore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri 18 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 23 der 31 gradë celcius.

Ndërsa gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil, ndërsa në disa vende mund të ketë reshje lokale të shiut.

Baby Boo