Moti sot në Maqedoninë e Veriut


Moti në mëngjes do të jetë i ftohtë, ndërsa gjatë ditës do të jetë me diell dhe vranësira.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -7 deri më 0, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej prej shtatë deri më 18 gradë celsius.

Në tre ditët e ardhshëm moti pritet të jetë me diell dhe vranësira.

Baby Boo