Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla lokale deri në mesatare. Do të fryj erë e dobët deri në mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit përkohësisht erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 11 deri 20 gradë Celsius, ndërsa temperatura maksimale prej 29 deri 35 gradë Celsius. UV=8.

Baby Boo