Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Në orët e pasdites do ë ketë kushte për reshje lokale të shiut. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 13 deri 21, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 29 deri 37 gradë celsius. Nesër moti pritet të jetë i paqëndrueshëm, ndërsa në pjesën veriore të vendit do të ketë ulje të temperaturave për 3 gradë celsius.

Baby Boo