Moti sot në Maqedoni

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare dhe me kushte për reshje shiu,

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 16 deri në 19 gradë celcius, ndërsa temperatura ditore nga 24 deri 30 gradë celcius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me diell dhe me vranësira. Gjatë pasdites do të ketë më shumë vranësira dhe do të ketë kushte për shi. Temperatura do të lëviz prej 14 deri 28 gradë celcius

Baby Boo