Moti sot në Maqedoni


Sot në mëngjes po mban mot me vranësira dhe reshje të shiut. Temperaturat e mëngjesit lëvizin prej 2 deri 5 gradë celcius, ndërsa gjatë ditës pritet të jenë prej 7 deri 14 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, ndërsa në vendet më të larta malore pritet të ketë reshje të borës.

Baby Boo