Moti sot me temperaturë deri 32 gradë


Sot në Maqedoni do të mbajë mot me diell dhe i nxehtë. Pasdite në vendet malore, sidomos në perëndim dhe veri të vendit, do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat do të arrijnë deri në 32 gradë celcius.

Edhe gjatë ditëve të ardhshme moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë, ndërsa në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut

Baby Boo