Moti gjatë ditëve të ardhshme

Për rreth katër gradë deri shtatë gradë celsius do të ulen temperaturat deri nga mesi i javës së ardhshme, njoftoi Drejtoria për Punë Hidrometrologjike.

Më freskët do të jetë në fundjavë, kur pritet të bien edhe temperaturat e mëngjesit dhe ato ditore.

Nesër do të jetë më freskët dhe me kushte për reshje lokale të rrëmbyeshme të shiut dhe dukuri të bubullimave të rralla. Në ditët në vijim, posaçërisht të mërkurën dhe të premten, do të jetë mot i ndryshueshëm me reshje të kohëpaskohshme të shiut kryesisht nëpër male./Pacensure

Baby Boo