Mosmbyllja e Kumanovës, Mickoski akuzon Spasovskin

Kryetari i VMRO DPMNE-së, Hristijan Mickoski akuzon kryeministrin teknik, Oliver Spasovski se për shkak të mos-marrëveshjeve personale me Kryetarin e Komunës së Kumanovës, nuk po e mbështet kërkesën për izolim të qytetit për ta parandaluar përhapjen e pandemisë. Përmes një videoje në profilin e tij në Facebook, Micskoski i drejtohet Spasovskit

Baby Shop Charli

“I apeloj ta tejkalojë frustrimin personal dhe t’i përgjigjet pozitivisht kërkesës së kumanovarëve dhe Kryetarit të komunës së Kumanovës, sepse ka kohë edhe për ballafaqime brenda-partiake, ka kohë edhe për beteja politike. Tani më i rëndësishëm është shëndeti i qytetarëve”, ka deklaruar Mickovski.

Restorant Lumare