Momenti kur shembet me tritol godina 5-katëshe në Durrës (VIDEO)

Një tjetër godinë e cila paraqiste rrezikshmëri per shkak te demtimeve te marra nga termeti i 26 nentorit ne Durres eshte shembur mesditen e sotme me tritol në zonën e Shkozetit.

Baby Shop Charli

Ndërtesa e parë 5-katëshe është shembur ashtu siç ishte planifikuar. Nderkohe forcat xheniere jane duke punuar per të hedhur në erë edhe nje tjeter godinte 5 – kateshe në te njejten zone të Durrësit.

IKMT ka nisur prishjen e godinave qe kane probleme dhe mund te behen rrezik per banoret pas dëmtimeve qe kane marre nga tërmeti i 26 nëntorit.

Shqiperia Ime,shembje me eksploziv ne zonen e Nishtulles te Durresit, tek e madhja nuk punoj eksplozivi.

Publiée par SHQIPERIA IME sur Mercredi 4 décembre 2019

Restorant Lumare
Sigma Doors