Momenti kur dy autorët në Vlorë qëll*ojnë mbi 40-vjeçarin me BMW

Dalin pamjet e para nga ate*ntati i ndodhur pasditen e së hënës në qytetin e Vlorës, ku mbeti i vr*arë 40-vjeçari Bledar Birçaj.

Baby Boo

Sikurse shihet edhe në këtë video të publikuar në emisionin “Opinion”, Birçaj ka qenë duke udhëtuar me automjetin e tij tip BMW, ndërsa nga një makinë e ndaluar buzë rrugës kanë dalë dy persona të arm*atosur dhe të maskuar, të cilët kanë qëll*uar në mënyrë të mënjehrshme pikërisht në vendin e shoferit ku ndodhej 40-vjeçari.

Ndërkohë një tjetër person që ndodhej në automjet ka arritur të dalë nga makina, ndërkohë që autorët janë larguar.

Restorant Lumare