Moderatori dhe gazetarja s’përmbahen! Pasi i fut duart para kamerave, çifti i BBV mbulohen në krevat dhe…


Çifti i Big Brother Vip, Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli janë treguar të papërmbajtshëm para kamerave.

Moderatori i ka futur duart gazetares teksa të dy qëndronin në dhomën e gjumit duke biseduar.

Meriton Mjekiqi shihet teksa i kap të pasmet Ilnisës dhe e puth e përkëdhel pa u shqetësuar për praninë e kamerave.

Ndërsa në momentin që u shtrinë në krevat, dyshja u mbuluan me çarçaf dhe shkëmbyen puthje.

“Larg nga unë, t’i nuk ke limite”, i drejtohet Ilnisa në një moment, më pas i kërkon: “Shko më merr një kos frutash, dua të ha një gjë të ëmbël. (Qesh)”