Modelja Klarisa Cena ndihmon familjen në nevojë

Ajo është padyshim një ndër ikonat e modës tashmë. Por përveç punës që bën si modele Klarisën e shohim edhe si një femër zemërgjërë dhe bujare.
Së fundmi ajo ka ndihmuar një familje në nevojë, por sot në instagramin e saj publikoi disa imazhe ku shihet që edhe sot ka shkuar për të ndihmuar po të njejtën familje.

Në insta story ka shpërndarë një video ku shkruan: “Ne kemi ardhur me asgjë, ne do të shkojmë me asgjë. Por një gjë e madhe që ne mund të arimë në jetën tonë është një kujtim i vogël në mendjen e dikujt dhe një vend i vogël në zemrën e dikujt”.

Baby Boo