Mjerim, kështu e festoi ditën e zisë në Kosovë, Dafina Zeqiri me mijëra prishtinas (VIDEO)

Dje ishte ditë zie në Kosovë.
Autobusi me targa kosovare që po udhëtonte nga Gjermania për në Kosovë u aksi*dentua në Kroaci, duke u marrë jetë 10 personave, çka bëri që presidentja e vendit, Vjosa Osmani ta shpallë të hënën, ditë zie.

Baby Boo

Ndonëse një pjesë e madhe e figurave publike anuluan koncertet, kishte edhe disa që në mëngjes “vajtuan” dhe në mbrëmje kënduan.
Një nga këngëtaret që nuk e anuloi koncertin ishte edhe Dafina Zeqiri, e cila mbrëmë e ‘ka*lli’ atmosferën në Prishtinë.

https://www.instagram.com/p/CR0vHTyDypa/?utm_source=ig_web_copy_link