Mish për top! Mediat greke nxjerrin fotot të Katsifasit brenda në shtëpi (FOTO LAJM)

Një pjesë e mediave greke janë duke i fryrë zjarrit përmes ngacmimit të emicioneve të publikut me publikimet e tyre.

Baby Boo

Trupi i terroristit Katsifas që u neutralizua nga RENEA pasi sulmoi me armë policinë, ka arritur në Bularat, ndërsa pritej nga gazetarët grekë, të cilët kanë bërë foto të tij dhe nënës duke qarë.

Fotot janë shpërndarë me shpejtësi në Greqi dhe duket se ka një plan të posaëëm për të rritur tensionet mes dy vendeve duke nxitur futjen e sa më shumë ekstremistëve në ceremoninë e varrimit. /albeu